Çocuklar İçin İngilizce Eğitimi 3-12 Yaş

ℹ️ IMPORTANT UPDATE: Udemy has changed its coupon system. Now each course coupon is valid only for FIRST 1000 redemptions. That means within a few hours of posting, the course will no longer be FREE. Join our Telegram Channel if you don’t want to lose any Free Coupon by Clicking Here.
Ebeveynler için Çocuklarınıza Online İngilizce Kursu
Alfabe, Sayılar, Renkler, Hayvanlar, Sebzeler, Vücudun Bölümleri, Şarkılar
Günlük İngilizce Kalıpları
İngilizce Şarkılar
Görev Videoları ile kavrama tekniği

Merhabalar Ben Esra,

7 yıldır aktif olarak İngilizce öğretmenliği yapmaktayım. Arel üniversitesi mütercim tercümanlık, Haliç Üniversitesi Amerikan Kültür ve Edebiyatı mezunuyum. Ayrıca Yıldız Teknik Üniversitesinde İngilizce dil eğitimi alanında yüksek lisansımı tamamladım. Özellikle çocuklar için İngilizce eğitimi alanında ana okulluları, bireysel İngilizce eğitimleri ve online eğitimler üzerinden binlerce çocuğumuza eğlenceli İngilizce eğitimi metodu ile İngilizceyi öğrettim. Eğitim seti eğlenerek İngilizce öğrenme metoduyla çocuklar için düzenlenmiş videolar serisidir. Bu eğitim setini bitiren çocuklar İngilizce sayıları,renkleri, hayvanları , meyveleri,  günlük konuşulan İngilizce kalıplarını öğrenmiş hale gelir. Eğlenceli İngilizce methodu ile siz de çocuğunuzun İngilizce öğrenmesine yardımcı olun.

Eğitime katılım için çocuklarımızın daha önce bir temel İngilizce eğitimi almış olmasına gerek bulunmamaktadır. Bu eğitim sonunda çocuklarımız ingilizce ile farklı biçimde bir tanışma gerçekleştirmiş olacaktır.

Eğitim sonunda gelişimin daha fazla devam etmesi için çocuklarımızın İngilizce alt yazılı İngilizce çizgi filmler izlemesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca eğitim setimi sürekli güncelleyerek çocuklarımızın gelişim sürecine katkıda bulunacağıma söz veriyorum.

Eğitim ile ilgili destek ve sorularınız için dilediğiniz zaman bana udemy mesaj alanından ulaşabilirsiniz. Sorularınız çocuklarımızın İngilizce gelişim süreci ile ilgili, konular ile ilgili veya eğitim dışı istekleriniz ile ilgili olabilir.

Hadi şimdi eğitime başlayarak çocuklarımız ile içeriklerimizi tanıştıralım. Unutmayın eğitim içeriğinde çok fazla biçimde aktivite var çocuklarımızın hem şarkı söyleyerek, hem de evdeki bireylerle denemeler yapmalarına dair görevler verdim. Siz de onlara bu yolda destek olmayı unutmayın.

Tutorial Bar
Logo
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.