Cisco CCNA 200-301 Sınavına Hazırlık Eğitimi | 2021

Network Hakkında Her Şeyi Öğrenin ve CCNA Sertifikasını Almaya Hazır Olun
Temel Network Kavramları, Network Protokolleri ve Network Topolojileri, OSİ ve TCP/IP modeli, Encapsulation, Ethernet Kavramı
IPv4 ve IPv6 Adresleme ve Subnetting
Cisco Router ve Switch’lerin Yapılandırılması
Temel Güvenlik Önlemleri
Statik ve Dinamik Yönlendirme, OSPF
Kablolu ve Kablosuz Network Teknolojileri
Access List

200-301 CCNA Sınavına Hazırlık Eğitimine Hoşgeldiniz.

Günümüzde çevremize baktığımızda tüm cihazların bir Network’ün parçası olduğunu görüyoruz, elimizdeki cep telefonundan, evimizdeki televizyona, kolumuzdaki saatimizden şirketimizdeki bilgisayara kadar tüm cihazlar bir Network’e bağlanıyor ve sürekli bir iletişim halinde bulunuyor,

Çevremiz bu kadar Network ile örülmüş iken Network’ün temelini öğrenmenin önemli olduğunu değerlendiriyoruz,

Çünkü Network günümüzde Teknolojinin temel taşını oluşturuyor,

Network’ü anlamak için önce Network’ün temellerini anlamamız gerekiyor,

Bu eğitim serisinde de Network’ün temellerini ayrıntılı olarak görüyor olacaksınız.

Ayrıca Network konusunda dünya lideri olan Cisco cihazlarının işletilmesi, yapılandırılması ve güvenlik tehditlerinin belirlenerek tedbirlerinin alınması konularında bilgi sahibi olacaksınız.

Bu eğitim sizi 200-301 CCNA Sınavına hazırlayacak. Eğitim sonunda CCNA sertifikasını alacak seviyede bilgi edinmiş olacaksınız.

CCNA sertifikasına sahip olmak, Bilgi Teknolojileri alanında bir kariyere hazırlanmanın ilk adımlarından biridir.

CCNA sertifikası ile Network temelleri, Network erişimi, IP bağlantısı, IP hizmetleri, güvenlik temelleri, otomasyon ve programlanabilirlik ile ilgili bilgi ve becerilerinizi belgelemektedir.

Bu eğitim sizlere Bilgi Teknolojileri kariyeriniz için geniş kapsamlı temel bilgileri sunacak. Eğitim süresince teorik ve pratik olarak IPv4 ve IPv6 ağlarını nasıl kuracağınızı, nasıl çalıştıracağınızı, ve nasıl yapılandıracağınızı öğreneceksiniz.

Bu eğitim Router, Switch gibi Network Cihazlarının yapılandırılmasını, yönetilmesini ve temel güvenlik tehditlerinin belirlenip önlemlerinin alınmasını içeriyor, ayrıca bu eğitimde network programlanabilirliği, otomasyon ve yazılım tabanlı Network oluşturma üzerine bilgiler de edineceksiniz.

Bu eğitimin sonunda, Network konularını güvenle tartışabileceksiniz Router’lar ve Switch’ler gibi gerçek Network cihazlarını yapılandırmaya başlayabileceksiniz.

Bu eğitim sizlere 200-301 CCNA (Cisco Certified Network Associate) sınavına hazırlanmanızda yardımcı olacak.

Bu sınavı geçmeniz durumunda CCNA sertifikasına sahip olabileceksiniz.

Tutorial Bar
Logo